Blog

Image

Willa Amber w Rowach z wysoką oceną Traveler Review Award

Marcin Wójcik 8 luty, 2020

Dzięki Wam serwis Booking.com przyznał Willa Amber ocenę 9,5 w skali 10! w sekcji Traveller Review Award (Nagrody Przeglądu Podróżniczego).

Glenn Fogel – President & Chief Executive Officer z Booking.com pogratulował nam również, w przesłanym do nas piśmie, wspaniałych gości i docenił pracę jaką włożyliśmy w zapewnienie Wam najlepszych warunków podczas wypoczywania w naszej Willi Amber w Rowach.

Cel i misja nagród Traveller Review Award

Nagrody Booking.com Traveller Review Awards to coroczne wyróżnienie partnerów, którzy dokładają wyjątkowych starań, świadcząc usługi turystyczne. Nagrody są przyznawane w oparciu o oceny gości pozostawione po pobycie gości lub skorzystaniu z usługi.

W styczniu 2020 r. miała miejsce 8. edycja nagród, w której nasza Willa została wyróżniona.

Jak wyliczana jest ocena

W edycji 2020 ocena oparta jest na średnim wyniku wszystkich opinii gości wystawionych i opublikowanych na stronie Booking.com oraz w aplikacji pomiędzy 30 października 2017 r. a 30 października 2019 r. Dane z tego okresu zostały pobrane 1 listopada 2019 r. W związku z tym, jeśli sprawdzałeś ocenę 1 listopada 2019 r. na stronie lub w aplikacji, ocena mogła być nieco wyższa lub niższa w porównaniu z wynikiem znajdującym się na Traveller Review Award 2020.

W sierpniu 2019 r. wprowadzono nowy system ocen gości. Wynik widoczny na nagrodzie Traveller Review Awards uwzględnia więc oceny wystawione według starego i nowego systemu.

Dlaczego nagrody zmieniły nazwę z Guest Review Awards na Traveller Review Awards

Zmiana nazwy wiąże się z tym, że po raz pierwszy nagrodzimy partnerów, którzy (oprócz zakwaterowania) swoje usługi kierują do podróżujących w ogóle, a nie gości obiektu. W tym roku będziemy honorować partnerów, którzy za oferowane przez nich usługi transportowe otrzymali najwyższe oceny od osób, które nie były gośćmi ich obiektów. Pomimo zmiany nazwy, wszystko, za co ceniłeś nasze nagrody pozostaje bez zmian.

Dziękujemy!